אודות

מנטור פלאוורס שופ

בשנת 2003 החליט עופר חומש להקים את העסק שעליו חלם מזה שנים: חנות פרחים בתל אביב שתוכל לתת שירות לכל מי שרוצה להזמין זרי פרחים יפים ומגוונים. כיום מנטור פלאוורס שופ זה המקום הטוב ביותר לקנות בו פרחים, בין אם מה שאתם מחפשים זה לשלוח זרי פרחים לאנשים שאתם אוהבים וחוגגים יום הולדת ובין אם אתם רוצים להזמין זר כלה ליום החתונה המרגש.

 

מנטור פרחים הינה רשת חנויות פרחים הממוקמת הן בתל אביב והן במושב מזור


זרים מגוונים


בחברת מנטור פלאוורס שופ תוכלו למצוא לא רק מגוון רחב ביותר של זרי פרחים, אלא תוכלו למצוא גם זרים שעשויים ממוצרים שונים. כלומר, במידה ותרצו, כאן תהייה לכם אפשרות להזמין זר פרחים שעשוי כולו משוקולדים וסוכריות, כך שבצורה כזאת תוכלו לשלוח מתנות אכילה וטעימות למי שאתם אוהבים. עוד שירות נפלא שהחברה מציעה זה השירות של הכנת סידורי הפרחים לאירועים, כי הרי אי אפשר לעשות חתונה או כל אירוע אחר ללא זרי פרחים מיוחדים. לכן בכל עת שבה אתם זקוקים לפרחים אתם מוזמנים לפנות אל החברה ולהזמין את הזר היפה ביותר.


זרים על בסיס קבוע


יש לכם משרד בתל אביב ואתם רוצים שתמיד יהיה בו זר פרחים גדול ומרשים? אם כך, גם במקרה כזה חברת מנטור פלאוורס שופ זו הבחירה הנכונה. ניתן יהיה לשלוח אליכם על בסיס קבוע זר פרחים שיוכל להוסיף הרבה צבע, אופי וריח למשרד שלכם, ואין ספק שזה יוכל להפוך את מקום עבודתכם לנעים ומרשים יותר, כך שזה בהחלט כדאי ואתם יכולים להתחיל עם ההרגל הזה כבר היום.

 

כתובת החנות            מרכז מסחרי בארות יצחק  

פרטי התקשרות         טלפון ראשי : 03-6130390
                                טלפון נוסף: 050-8334557 
                                פקס: 03-6130392 
                                דוא"ל : infomantur@gmail.com                                

שעות פעילות          יום א' - יום ה' 08:00 - 18:00
                             יום שישי 08:00 – 13:00